Remington Industries 20UL1007STRKIT10COLOR100 20 AWG Gauge Stranded Hook Up Wire Kit, 100 feet Length Each, 10 Colors, 0.0320" Diameter, UL1007, 300 Volts
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
  • Voltage rating: 300 volts
  • Type: Ul1007 stranded wire (7/28)
  • Insulation: pvc (0.016 inch