Samsung 4GB DDR4 3200MHz PC4-25600 (PC4-3200AA) CL22 UDIMM 1Rx16 Single Rank 1.2V Non-ECC DIMM 288-Pin Desktop PC RAM Memory
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
00
quantity
Product details
Category
Brand: SamsungEquivalent in Specifications and Performance to Part Number(s): M378A5244GB0-CWE, M378A5244CB0-CWE Memory Type: DDR4Memory Size: Single 4 GB Module Form Factor: DIMM ( 288 Pin ) ECC Type: Non-ECC UDIMM ( Unbuffered DIMM ) Speed: 3200 MHz ( PC4-25600 / PC4-3200AA ) Rank: 1Rx16 - Single Rank x16 Voltage: 1.2VCompatible for select DDR4 Desktop PC/Computers (Not compatible with laptop computers)