SZW26/LW26-125 125A 1 2 3 4 Phase 3 Position Cam Switch Generator Transfer Change Over Switch D101.1 D202.2 D303.3 D404.4(125A D303.3)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
14
quantity
Product details
Category
SwitchesSZW26/LW26-125 125A 1 2 3 4 Phase 3 Position Cam Switch Generator Transfer Change over switch D101.1 D202.2 D303.3 D404.4==========Current : 125AMaterial : PlasticSwitch Type : Universal SwitchModel Number : SZW26-125/D101.1/D202.2/D303.3/D404.4Features : 1-4 phasesItem Type : SWITCHESIs Smart Device : NoRated working voltage(Ue) : AC240V AC440VRated insulation voltage(Ui) : 660VRated impulse withstand voltage(Uimp) : 4KVConventional heating current(Ith) : 125AUse category 1 : AC-23ARated working current(Ie) 1 : 90AUse category 2 : AC-3Rated working current(Ie) 2 : 75AUse category 3 : AC-4Rated working current(Ie) 3 : 30ARated short-time withstand current(Icw) : 1080A/1SRated short-circuit making capacity(Icm) : 1523A
  • Switches
  • SZW26/LW26-125 125A 1 2 3 4 Phase 3 Position Cam Switch Generator Transfer Change over switch D101.1 D202.2 D303.3 D404.4